Optimalizace distribučních sazeb

Chytrá úprava vám
uspoří hezké peníze

Co kdybyste správnou úpravou distribuční sazby ušetřili významné peníze? Zcela zdarma vám propočítáme, zda je pro vás přechod do jiných tarifů výhodný a kolik peněz ušetříte.

LP energy - Optimalizace distribučních sazeb

Mám nárok na optimalizaci i já?

LP energy - co změna obnáší

Na změnu distribučních sazeb má nárok každý. Výhodnost a možnost změn se ale musí dobře propočítat. Obecně platí, že čím je vyšší spotřeba, tím více se vyplatí přejít na vyšší sazbu. Tak jednoduché to ovšem není…

Čím vyšší hodnota distribuční sazby, tím je tato sazba výhodnější. Máte více hodin, kdy jste v nízkém tarifu. Málokdo ale ví, že se tím současně navyšuje měsíční poplatek za jistič.

Nabízíme analýzu distribučních sazeb

Optimalizujme distribuční sazby u stovek klientů. Máme zkušenosti se všemi administrativními úkony, které tyto změny vyžadují. Navíc spolupracujeme s 15 dodavateli elektřiny a plynu,  včetně těch největších. Díky našim znalostem ušetříte lehce a zcela zdarma!

Kdo s námi změnou ušetří?

Díky přesným analýzám a zkušenostem vám dokážeme připravit chytrou kalkulaci přesně pro vaši domácnost, bytový dům nebo třeba restauraci.

Vlastníci
domů

LP energy - s námi ušetří vlastníci domů

Vlastníci
bytů

LP energy - s námi ušetří vlastníci bytů

Soukromé
firmy

LP energy - s námi ušetří soukromé firmy

Průmyslové provozy

LP energy - s námi ušetří průmyslové provozy

Jak to funguje?

Změna distribuční sazby se musí dobře propočítat. Jedná se jen o administrativní úkon. Nikdo vám přísun
energie nepřeruší. Nikdo k vám nepřijde vyměňovat žádné technické
vybavení. Většinu administrativních úkonů řešíme za vás.

LP energy - jak funguje chytrá kalkulace

Pošlete nám aktuální účty.

Kontaktujte nás a my si od vás vyžádáme roční vyúčtování (nejlépe poslední), příp. aktuální smlouvu s dodavatelem. Všechno stačí nafotit mobilem.

LP energy - jak funguje chytrá kalkulace

Vytvoříme vám nezávaznou kalkulaci.

Vyhodnotíme vaše podklady a vyptáme se, jaké spotřebiče a kdy obvykle využíváte. Na základě naší analýzy vám pošleme nejvýhodnější variantu distribuční sazby.

LP energy - jak funguje chytrá kalkulace

Kalkulaci odsouhlasíte.

Pokud vás naše kalkulace přesvědčí, že opravdu ušetříte, pustíme se do toho. Přípravíme veškerou dokumentaci a zařídíme všechny nutné administrativní úkony.

Chcete zkusit ušetřit?

Jednoduše vyplňte náš formulář pro nezávaznou kalkulaci. Můžete přiložit ke zprávě i poslední roční vyúčtování (nafoťte nám ho klidně mobilem). Odpovídáme většinou do 1 pracovního dne.

Kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů. GDPR ke stažení zde. Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat do 1 pracovního dne.