Fotovoltaická elektrárna na klíč

Využijte vlastní střechu na maximum a šetřete s fotovoltaickou elektrárnou

S fotovoltaickou elektrárnou budete šetřit své finance, zvýšíte si nezávislost na dodavatelích elektřiny a pojistíte se proti růstu cen energií. Pokud si pořídíte fotovoltaiku od nás, o všechno se postaráme. K tomu vám garantujeme vyřízení dotace až do výše 155 000 Kč pro rodinné domy.

LP energy - Solární energie

Bude se hodit fotovoltaika i na moji střechu?

LP energy - co změna obnáší

Fotovoltaické panely nainstalujeme na všechny typy střešních krytin, a ani plochá střecha pro nás není problém. Proto se fotovoltaika hodí na jakýkoli rodinný dům.

Každá domácnost funguje jinak, a proto je každá fotovoltaická elektrárna stavěná individuálně na klíč. Jde nám hlavně o to, abychom vám poskytli zařízení, které bude splňovat vaše požadavky.

Náš tým technických konzultantů vám vysvětlí vše ohledně správného výběru, nastavení a pořízení fotovoltaiky.

Nabízíme vyřízení solárních systémů

Pro domácnosti i podnikatele dokážeme zajistit nejen dotaci, ale také financování (koupi na splátky). Zajistíme také odbornou firmu, která systém namontuje. Vy se tak nemusíte o nic starat. Díky našim znalostem ušetříte lehce pěkné peníze!

Kdo s námi ušetří?

Díky zkušenostem na trhu se solárními energiemi vám dokážeme zajistit jejich dotace, financování, montáž a veškeré administrativní úkony. S námi ušetří rodinné domy, firmy nebo třeba průmyslové provozy.

Vlastníci
domů

LP energy - s námi ušetří vlastníci domů

Soukromé
firmy

LP energy - s námi ušetří soukromé firmy

Průmyslové provozy

LP energy - s námi ušetří průmyslové provozy

Jak to funguje?

Pokud chcete zajistit pro svou budovu fotovoltaickou elektrárnu, jsme připraveni vám pomoci s veškerými administrativními úkony. Vyřídíme za vás dotace, povolení a výběr nejlepšího dodavatele.

Chcete zkusit ušetřit?

Jednoduše vyplňte náš formulář pro nezávaznou nabídku. Odpovídáme většinou do 1 pracovního dne.

Kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů. GDPR ke stažení zde. Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat do 1 pracovního dne.