Správa odběrných míst

Chytrá změna vám
uspoří hezké peníze

Nelamte si hlavu s administrativou kolem vašich odběrných míst. Vyřešíme za vás například přepis odběratele, připojení nového odběru nebo změnu hodnoty jističe.

LP energy - Správa odběrných míst

Mohu tuto službu využít i já?

LP energy - co změna obnáší

Ano, můžete. Například pro majitele domů zařizujeme změnu majitele při prodeji či pronájmu. Nebo při stavbě nového domu zařizujeme všechny potřebné žádosti, získáváme vyjádření revizního technika a také zajišťujeme smlouvu s novým dodavatelem.

S plnou mocí dokážeme za vás smlouvu u dodavatele také ukončit, včetně zařízení demontáže elektroměru nebo plynoměru.

Nabízíme správu vašeho odběrného místa

Ulehčíme vám práci s vešekerou administrativou okolo Vašich energií – elektřiny i plynu. Dlouhodobě vám přinese výraznou úsporu peněz. Vyřešíme veškeré požadavky, které budete mít během trvání naší spolupráce. Díky našim znalostem ušetříte!

Komu poskytujeme správu?

Správu odběrných míst poskytujeme každému, kdo se nechce zabývat „papírováním“ okolo energií – vlastníkům domů, bytových jednotek, pronajímatelům kanceláří nebo výrobním provozům.

Vlastníci
domů

LP energy - s námi ušetří vlastníci domů

Vlastníci
bytů

LP energy - s námi ušetří vlastníci bytů

Soukromé
firmy

LP energy - s námi ušetří soukromé firmy

Průmyslové provozy

LP energy - s námi ušetří průmyslové provozy

Jak to funguje?

Správa odběrných míst je pouze nudné „papírování“. Nikdo vám přísun
energie nepřeruší. Nikdo k vám nepřijde vyměňovat žádné technické
vybavení. Většinu administrativních úkonů řešíme za vás.

LP energy - jak funguje chytrá kalkulace

Pošlete nám aktuální účty.

Kontaktujte nás a my si od vás vyžádáme roční vyúčtování (nejlépe poslední), příp. aktuální smlouvu s dodavatelem. Všechno stačí nafotit mobilem.

LP energy - jak funguje chytrá kalkulace

Vytvoříme vám nezávaznou kalkulaci.

Vyhodnotíme vaše podklady a vyptáme se, co je pro vás v dodávkách energií podstatné. Na základě podkladů vám předložíme naši nabídku.

LP energy - jak funguje chytrá kalkulace

Kalkulaci odsouhlasíte.

Pokud vás naše kalkulace přesvědčí, pustíme se do toho. Přípravíme veškerou dokumentaci a zařídíme všechny nutné administrativní úkony.

Chcete zkusit ušetřit?

Jednoduše vyplňte náš formulář pro nezávaznou kalkulaci. Můžete přiložit ke zprávě i poslední roční vyúčtování (nafoťte nám ho klidně mobilem). Odpovídáme většinou do 1 pracovního dne.

Kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů. GDPR ke stažení zde. Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat do 1 pracovního dne.