Změna dodavatele energií

Chytrá změna vám
uspoří hezké peníze

Také si vybíráte, od koho si koupíte  novou pračku? A stejně přirozené je si vybrat, od koho si koupíte elektřinu nebo plyn. Díky nám získáte výhodné srovnání energií zcela zdarma.

LP energy- naše služby jsou zcela zdarma

Mám nárok na změnu
zdarma i já?

LP energy - co změna obnáší

Každý vlastník odběrného místa elektřiny či plynu má právo si zvolit svého dodavatele. Jednotliví dodavatelé obvykle kupují energie na burze a poté „prodávají“ svým zákazníkům.

Někteří dodavatelé včas rozpoznají vhodnout chvíli na výhodný nákup. A tím mohou nabídnou výhodnější podmínky i svým zákazníkům. V různých obdobích vám tak může nabídnout výhodné podmínky jiný dodavatel.

Změňte dodavatele LEHCE a ZDARMA

Pravidelně sledujeme vývoj cen u 15 dodavatelů elektřiny a plynu,  včetně těch největších. Navíc víme, kteří dodavatelé se zaměřují spíše na podnikatele, kteří spíše na domácnosti. Někteří nabízí výhodnější elektřinu, někteří výhodnější plyn. Díky našim znalostem ušetříte lehce a zcela zdarma!

Kolik vás naše služby stojí?

NIC.

Kdo s námi změnou ušetří?

Díky přesným analýzám a zkušenostem vám dokážeme připravit chytrou kalkulaci přesně pro vaši domácnost, bytový dům nebo třeba restauraci.

Vlastníci
domů

LP energy - s námi ušetří vlastníci domů

Vlastníci
bytů

LP energy - s námi ušetří vlastníci bytů

Soukromé
firmy

LP energy - s námi ušetří soukromé firmy

Průmyslové provozy

LP energy - s námi ušetří průmyslové provozy

Jak to funguje?

Změna dodavatele je pouze nudné „papírování“. Nikdo vám přísun
energie nepřeruší. Nikdo k vám nepřijde vyměňovat žádné technické
vybavení. Většinu administrativních úkonů řešíme za vás.

LP energy - jak funguje chytrá kalkulace

Pošlete nám aktuální účty.

Kontaktujte nás a my si od vás vyžádáme roční vyúčtování (nejlépe poslední), příp. aktuální smlouvu s dodavatelem. Všechno stačí nafotit mobilem.

LP energy - jak funguje chytrá kalkulace

Vytvoříme vám nezávaznou kalkulaci.

Vyhodnotíme vaše podklady a vyptáme se, co je pro vás v dodávkách energií podstatné. Na základě naší analýzy vám pošleme nejvýhodnější nabídky na trhu.

LP energy - jak funguje chytrá kalkulace

Kalkulaci odsouhlasíte.

Pokud vás naše kalkulace přesvědčí, že opravdu ušetříte, pustíme se do toho. Přípravíme veškerou dokumentaci a zařídíme všechny nutné administrativní úkony.

Chcete zkusit ušetřit?

Jednoduše vyplňte náš formulář pro nezávaznou kalkulaci. Můžete přiložit ke zprávě i poslední roční vyúčtování (nafoťte nám ho klidně mobilem). Odpovídáme většinou do 1 pracovního dne.

Kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů. GDPR ke stažení zde. Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat do 1 pracovního dne.