Reference

S námi ušetří každý

Naše poradenství je zaměřeno na vás – abyste významně ušetřili náklady za elektřinu nebo plyn. Projděte si ohlasy našich zákazníků, které jsou založeny na skutečných datech a statistikách.

Pan Bellada se o energie v naší pekárně stará už od roku 2011, pravidelně nám zajišťuje individuální ceny u našich dodavatelů. V letošním roce se mu dokonce podařilo zajistit výrazné snížení cen plynu oproti dříve zafixovaným poté, co ceny plynu na burze klesly, čímž nám ušetřil několik desítek tisíc Kč.

Karel Fojtík, jednatel společnosti PEKAŘSTVÍ FOJTÍK, s.r.o.

5/5

V této zrychlené době jsem našel partnera, na kterého se mohu plně spolehnout. Dlouholetá spolupráce funguje dle mých představ. O výběr optimálních cen v komoditách se nemusím starat a tím ušetřím spoustu času…

Martin Průša, majitel Restaurace u Blekotů

5/5

Společnost LP energy se mi dlouhodobě stará o správný výběr dodavatele energií. A to nejen na firmě, ale po dobré zkušenosti i v domácnosti. Šetřím díky nim jednak finanční prostředky, ale především čas. Nemusím se např. starat a hlídat, kdy mi končí která smlouva, zjišťovat si jak výhodné nebo nevýhodné jsou pak jednotlivé nabídky apod. Ke všemu dostávám podrobně vypracované informace – srovnání nabídek i připravené formuláře – na mě je tak jen rozhodnutí a podpis.

Jana Ševčíková, Dobrý spánek Boskovice

5/5

Díky návštěvě obchodníka od LP energy jsme přišli na zásadní chybu ve vyúčtování elektřiny.  Na základě přezkumu došlých fakrur za el. energii odhalil chyby ve fakturaci a na základě zjištěných chyb zpětně vyreklamoval částku cca 60 000 Kč. Navrhl změnu dodavatelů  energií s nejvýhodnějšími sazbami a celou změnu následně administrativně provedl. 

Jana Povolná, majitelka restaurace Los v Oslu, Praha-Vinohrady

5/5

S panem Belladou spolupracujeme již dlouho, asi 7 let a jsme velmi spokojeni. Vždy nám dobře poradil a doporučil dodavatele a tarify, které jsou pro nás nejvýhodnější (jak ve firmě tak i v soukromí). A kdykoli jsme cokoli potřebovali a ozvali se, byl nám ihned k dispozici a vše s námi vyřešil.

Martin Ebr, Restaurace Pod Lipami

5/5

Chcete zkusit ušetřit?

Jednoduše vyplňte náš formulář pro nezávaznou kalkulaci. Můžete přiložit ke zprávě i poslední roční vyúčtování (nafoťte nám ho klidně mobilem). Odpovídáme většinou do 1 pracovního dne.

Kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů. GDPR ke stažení zde. Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat do 1 pracovního dne.